Shop

IMG_1986
Laura Straubergaitė

Nuotolinių kineziterapeuto konsultacijų paslaugų paketas rūpestingiems tėvams!!!

5.005 pagal 3 pirkėjų įvertinimus
(3 klientų atsiliepimai)

€ 25.00

Nerimaujate dėl vaiko motorinės raidos? Mes Jums padėsime!!! Tik Jums dvi nuotolinės kineziterapeutės dr. Lauros Žalienės konsultacijos ir vaizdinės medžiagos prekės apie kūdikio motorinės raidos lavinimą už draugišką kainą!!! Nepraleiskite galimybės paslaugų paketą, kurio vertė 50 Eur, įsigyti už 25 Eur.

Apie

Įsigiję šį nuotolinių kineziterapeuto konsultacijų ir vaizdinės medžiagos paslaugų paketą, Jūs turėsite galimybę nuotolinių būdu pasikonsultuoti su kineziterapeutu dėl kūdikio motorinės raidos ir/ar jos lavinimo, taip pat vaiko fizinės būklės ir išsivystymo. Nemokamas vaizdinės medžiagos kiekis priklausys nuo kūdikio/vaiko sveikatos būklės.

 

3 atsiliepimai – Nuotolinių kineziterapeuto konsultacijų paslaugų paketas rūpestingiems tėvams!!!

 1. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Buvo suteikta profesionali informacija. Jau pirmo pokalbio metu buvome pamokyti, kaip padėti vaikučiui atlikti tai, ko iki šiol jis nebuvo daręs. Stebėjausi, kaip greit vaikas mokosi, kai jam yra taisyklingai parodomi įvairūs pratimai. Apie bendravimą Skype – begalo patogu! Sutaupoma labai daug laiko! Ačiū, kad esate!

 2. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Suradome sias nuotolines konsultacijas , kai norejome padeti savo dukrytei. Negalime atsidziaugti pokyciais ir pasiekimais.Labai esame dekingi Laurai uz patarimus ir pamokymus bei vaizdine medziaga. Rekuomenduoju visiems mazuju teveliams. Aciu , kad esate! Sekmes jusu tolimesniuose darbuose! x

 3. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai dziaugiuosi atradusi nuotolinias kineziterapeuto konsultacijas. Konsultacija vyko sklandziai, laiko ir demesio skyre tiek kiek reikejo ir dar daugiau.
  Profesionalumas ir zmogiskumas – viskas ko reikia apibudinti sia specialiste.
  Pirmiausia nuramino, suteike issamia informacija, apmoke ir motyvavo.
  Labai dziaugiuosi ir esu dekinga uz pagalba!

Pridėti atsiliepimą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.