Shop

IMG_4020
LėktuvėlisIMG_4026IMG_4052
Dr. Laura Straubergaitė

Pilvo dieglių ir spazmų mažinimas judesio korekcijos juosta

5.005 pagal 5 pirkėjų įvertinimus
(5 klientų atsiliepimai)

€ 10.00

 • * Lytis

  * Kūdikio amžius

  * Konsultacijos būdas

Vienas pirmųjų negalavimų, su kuriuo susiduria tėvai pirmaisiais mėnesiais yra kūdikių pilvo diegliai. Viena inovatyviausių priemonių pilvo diegliams ir meteorizmui (dujoms) mažinti – tai Judesio korekcijos juosta (angl. kinesiotaping).

Tai puiki neinvazinė ir nemedikamentinė pagalba, siekiant išvengti ir/ar sumažinti medikamentinį gydymą, palengvinti šeimos gyvenimo kokybę, kuri prastėja dėl nerimo ar nemigos, esant pilvo diegliams ir spazmams.

P.S. PASLAUGA TEIKIAMA KLAIPĖDOS  MIESTE.

*Konsultacijos laiką Klaipėdos mieste būtina suderinti iš anksto telefonu +370 674 99009. Jei pasirinkote specialisto konsultaciją pas Jus namuose, atvykus specialistui reikės padengti jo atvykimo išlaidas (10 eurų).

KITUOSE MIESTUOSE PASLAUGĄ TEIKIA ŠIE SPECIALISTAI:

Kineziterapeutė Skirmantė Martinaitienė (Vilnius) – +37069823306;

dr. Margarita Radžiūnienė (Kaunas) – +37061187035;

Kineziterapeutas Laurynas Pocius (Telšiai) – +37064865793;

Kineziterapeutė Jurgita Rutkienė (Šiauliai) – +37068230745.

Informuojame, kad kitų specialistų šios paslaugos įkainiai  gali skirtis.

Apie

Pilvo diegliai prasideda pirmomis savaitėmis po gimimo. Kol kas nėra vienareikšmių veiksmingų priemonių diegliams pašalinti, nes jų priežastys nėra iki šiol aiškiai žinomos. Beveik kiekvienam kūdikiui tenka ieškoti tik jam padedančių priemonių. Išsamiai apie pratimus ir padėtis, esant pilvo diegliams skaitykite šiame straipsnyje. Jų galima išvengti ar sumažinti į kūdikio dienos režimą įtraukus atitinkamas nešiojimo ir guldymo padėtis, mankštos elementus. Tokiu būdu išvengiant ar sumažinant medikamentinį gydymą.

Jei Jūsų kūdikį vargina pilvo diegliai ir/ar spazmai? Mes Jums galime padėti sumažinti ir/ar panaikinti šiuos negalavimus:

 • Jau tą pačią dieną, užklijavus ant pilvo judesio korekcijos juostą, išnyksta negalavimai, susiję su pilvo diegliais;
 • Kūdikis tampa ramus;
 • Nejaučia diskomforto tuštindamasis;
 • Lengviau pasišalina dujos;
 • Ženkliai pagerėja vaikučio miego kokybė.

5 atsiliepimai – Pilvo dieglių ir spazmų mažinimas judesio korekcijos juosta

 1. 5 iš 5

  :

  Mūsų mažylis išgyveno sunkius pilvo dieglius. Darėme viską, ką patarė gydytoja – prižiūrėjome mitybą, bandėme įvairiausius homeopatinius ir vaistinius preparatus, tačiau niekas nepadėjo. Lauros dėka sužinojome apie judesio korekcijos juostą, šią procedūrą ji ir atliko. Galiu drąsiai teigti, kad uždėjus korekcijos juostą, skausmai iškart sumažėjo, o savaitės bėgyje visai dingo. Dabar, augant mažyliui, atsiranda vis kitų klausimų, dėl kurių visada kreipiuosi į Laurą. Pasitikiu šia specialiste, žinau, kad atsakymai bus aiškūs, pagrįsti teorija ir praktika. Didelis ačiū, Laura, kad esi tokia šauni ir tokia pozityvi asmenybė!

 2. 5 iš 5

  :

  Keletą dienų iš eilės mūsų kūdikį kankino pilvo putimas, vaikas buvo irzlus, naktį sunkiai miegodavo. Nieko nelaukę kreipėmės į Laurą patarimo. Užklijavus judesio korekcijos juosta vaikas jau pirmąją naktį ramiai miegojo, o sekančią dieną simptomų visiškai neliko. Ačiū jums

 3. 5 iš 5

  :

  Mūsų mažoji, kaip ir dauguma tokio amžiaus vaikų, patyrė pilvo dieglius. Diegliukai ir pilvo pūtimas neduodavo ramybės vakarais ir pirmoje nakties pusėje, retkarčiais tekdavo su jais pakovoti ir dieną. Nors diegliukai nebuvo ypatingai stiprūs, tačiau vis viena kėlė diskomfortą kūdikiui, o tuo pačiu ir visai šeimai. Laura pasiūlė išmėginti judesio korekcijos juostą. Pirmą vakarą po juostos užklijavimo simptomai sustiprėjo, tačiau tam įtakos turėjo ir kūdikio nuovargis. Kitą dieną pilvo diegliukų ryškiai sumažėjo, o vėliau jų visai nebeliko. Drąsiai rekomenduoju išmėginti šį būdą kovai su diegliukais. Ačiū, Laura, už puikias naujoves.

 4. 5 iš 5

  :

  Labai džiaugiuosi susipažinusi su Laura ir išgirdusi apie kūdikių pilvelio teipavimą. Kaip naujai iškepta mama, dar daug ko nežinau ir kartais apima neviltis matant, kaip vaikelis kenčia. Mūsų berniukui diegliukai prasidėjo gan anksti ir dažniausiai siūlomi vaistukai nuo pilvo putimo nelabai gelbėjo, bet jau po pirmo teipavimo pastebėjome ryškų skirtumą, vaikelis praktiškai visą parą buvo ramus, net ėjome tikrinti, ar dar kvėpuoja, kai miegodavo. Vėliau poveikis buvo mažesnis, pilvelis paspazmuodavo, tačiau mažasis spazmus prabūdavo lengviau ir ramiau, nei kad be teipų. Labai rekomenduoju visiems kenčiantiems nuo pilvo dieglių, ir ne tik. Laurai didelis dėkui ir už tai, kad pastebėjo ir įvardino bambutės išvaržą (deja, bet to nepastebėjo ar pamiršo paminėti pediatrė…), kurią teipai taip pat sutvarkė. Dar kartelis ačiū už pagalbą ir šypseną!

 5. 5 iš 5

  :

  labas vakaras,mus kamuoje siaubingi pilvo dieglei,noreciau uzsisakyti sita juosta bet nezinau kaip,kur reike je uzsisakyti??? aciu uz atsakyma

Pridėti atsiliepimą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.