Shop

IMG_1986
Laura Straubergaitė

Nuotolinė vaikų kineziterapeutės konsultacija (30 min. trukmė)

5.005 pagal 7 pirkėjų įvertinimus
(7 klientų atsiliepimai)

€ 10.00

30 min. trukmės nuotolinę kineziterapeuto konsultaciją rekomenduoju rinktis tiems, kas turi keletą klausimų dėl kūdikio psichomotorinės raidos ar jos lavinimo, taip pat jei neramina vaiko fizinė būklė ir/ar išsivystymas. Pavyzdžiui, kaip išmokinti kūdikį ropoti? Ar vertėtų susirūpinti, jei dar 16 mėnesių nevaikšto? Ar reikalinga avalynė, jei pėdutės krypsta į vidų ar išorę?

Apie

1980-12-13
4 nuostabių vaikučių mama, biomedicinos mokslų daktarė, lektorė, kineziterapeutė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje. Konsultuoja tėvus apie kūdikio, vaiko psichomotorinę raidą ir jos lavinimą, padeda spręsti motorinės raidos problemas ir sutrikimus ortopedinių, neurologinių ligų atvejais.
2004-2005 m. Šiaulių l/d „Rugiagėlė“, kineziterapeutė.
2005-2011 m. dirbo Dainių PSPC Ankstyvojoje reabilitacijos tarnyba (Šiauliai), kineziterapeutė.
2010-2013 m. UAB Manualinės medicinos klinika (Šiauliai), kineziterapeutė.
2007-2010 m. Šiaulių universitetas, asistentė.
2005 iki dabar Šiaulių valstybinė kolegija, lektorė.
Dr. L. Žalienė yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos prezidentė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos, Taikomosios kineziologijos ir funkcinės medicinos asociacijos narė. Kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose.
Nuolat kelia profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, yra klinikinės kineziologijos mokyklos studentė.

7 atsiliepimai – Nuotolinė vaikų kineziterapeutės konsultacija (30 min. trukmė)

 1. 5 iš 5

  :

  Laurą pažįstu apie 8 metus. Mano nuomone, tai puiki, kompetetinga dėstytoja, kurios dėka esu gavusi nemažai žinių. Iškilus klausimams visada galima kreiptis. Dar niekada nėra atsakiusi, kad neturi laiko, negali…ir pan. Gerbiu šią specialistę, kuri domisi naujovėmis, yra inovatyvi, gali pasidalinti turima gerąja darbo patirtimi.
  Manau, Laurai netrūksta ne tik profesionalumo, bet ir žemiško žmogiškumo.

 2. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai esu dėkinga Laurai, kuri mane nuramino, dėl sūnelio raidos, davė naudingų patarimų. Esu šiandien labai laiminga ir daugiau nebepanikuosiu;) Labai šiltas ir mielas žmogus, gailiuosi, kad ankščiau nepasinaudojau šia konsultacija;) AČIŪ

 3. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai džiaugiuosi,kad yra tokios konsultacijos! Tokiems “nuskriaustiems”emigrantams, kaip mes, kurie svečioje šalyje negali rasti kineziterapeuto! Gavau naudingų patarimų, minčių ramybė ir žinau, kad visada galėsiu kreiptis, jei tik ko reikės. REKOMENDUOJU

 4. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai labai rekomenduoju visiems tėveliams esant kokioms nors bėdoms vaiko raidoje ar šiaip pasikonsultuoti. Begalo malonus ir paprastas bendravimas,tikrai išklausys ir padės,duos vertingų patarimų. Tikra savo srities specialistė, atsidavusi 100 procentų savo veiklai. Labai džiaugiuosi,kad jūs esate ir jus radome. Žinau tikrai, kad esant reikalui tikrai į jus kreipsimės ir būtinai rekomenduosime ir kitiems. Sakome labai didelį AČIŪ

 5. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai džiaugiuosi paskambinusi Laurai, nes Skype pagalba įvertino esamą situaciją – mergaitė (3 mėnesiai 2 savaitės) lenkia galvytę į vieną pusę, pati labiau įtraukia dešinės pusės raumenukus ir į ją sukasi – ir davė naudingų patarimų, kaip laikyti mergaitę ant rankų, kaip guldyti ant pilvo, kaip verstis teisingai ant šono. Taip pat patarė, kur toliau kreiptis ir kad greičiau pasiektume, kad mergaitė laikytų galvytę ir kūnelį tiesiai.
  Buvo paprasta susisiekti ir lengva bendrauti. Dėkoju ir rekomenduoju kitiems – ypač mamoms, kurios jaudinasi ir ieško atsakymų, į joms rūpimus klausimus apie savo kūdikėlius.

 6. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai dekoju Laurai uz profesionalius patarimus ir skirta laika siltam ir raminanciam pokalbiui. Galimybe tureti konsultacija nuotoliniu budu labai didelis privalumas ir tai puikiausiai veikia!
  Labai rekomenduoju!

 7. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai džiaugiuosi atradusi vsic puslapį. Jame gausu naudingos informacijos, o nuotolinės konsultacijos ypač patogios esant ne Lietuvoje ar karantino metu. Taip pat labai patogu, kad galima lanksčiai susiderinti konsultacijos laiką.
  Bet, žinoma, labiausiai džiaugiamės Lauros profesionalumu ir tokiu dideliu dėmesiu ir rūpesčiu kiekvienam klientui. Nors kreipėmės dėl kitos problemos, bet ji pastebėjo, kad pagal amžių atsilieka sūnelio rankų motorika. Laiku į tai atkreipus dėmesį greitai pasivijome bendraamžius. Vėliau kreipėmės dėl tolesnio fizinio lavinimo ir kas kartą Laura nustebindavo gerąja prasme savo rūpesčiu, žinių gausa. Labai pravertė kitų specialistų (pvz osteopato) rekomendacijos.
  Ačiū labai už visą pagalbą!

Pridėti atsiliepimą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.