Shop

IMG_1986
Laura Straubergaitė

Nuotolinė vaikų kineziterapeutės konsultacija (15 min. trukmė)

5.005 pagal 5 pirkėjų įvertinimus
(5 klientų atsiliepimai)

€ 5.00

15 min. trukmės nuotolinė kineziterapeuto konsultacija skirta tiems, kurie turi tik kelis konkrečius klausimus, susijusius su kūdikio psichomotorine raida ir/ar jos lavinimu, vaiko fizine būkle ir išsivytymu. Pavyzdžiui, kokius pirmuosius batukus pirkti kūdikiui? Ar motorinė raida atitinka vaiko amžių? Ar nepakenksiu, jei darysiu vienokį ar kitokį pratimą?

Apie

1980-12-13
4 nuostabių vaikų mama, biomedicinos mokslų daktarė, lektorė, kineziterapeutė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje. Konsultuoja tėvus apie kūdikio, vaiko psichomotorinę raidą ir jos lavinimą, padeda spręsti motorinės raidos problemas ir sutrikimus ortopedinių, neurologinių ligų atvejais.
2004-2005 m. Šiaulių l/d „Rugiagėlė“, kineziterapeutė.
2005-2011 m. dirbo Dainių PSPC Ankstyvojoje reabilitacijos tarnyba (Šiauliai), kineziterapeutė.
2010-2013 m. UAB Manualinės medicinos klinika (Šiauliai), kineziterapeutė.
2007-2010 m. Šiaulių universitetas, asistentė.
2005 iki dabar Šiaulių valstybinė kolegija, lektorė.
L. Žalienė yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos valdybos narė, Taikomosios kineziologijos ir funkcinės medicinos asociacijos narė. Kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose.
Nuolat kelia profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, yra klinikinės kineziologijos mokyklos studentė.

5 atsiliepimai – Nuotolinė vaikų kineziterapeutės konsultacija (15 min. trukmė)

 1. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Puiki specialistė, konsultavomės nuotoliniu būdu ir likome patenkintos, gavome daug informacijos visais rūpimais klausimais. Tikrai rekomenduoju tėveliams, kurie nenori laukti eilėse ir nori gauti profesionalų įvertinimą.

 2. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Rekomenduoju teveliams, kurie nori profesionalios ir greitos pagalbos. Kadangi esu emigrante, tai mano atveju geriau ir buti negali,kad yra tokia paslauga nuotoliniu budu. Puiki specialiste, kuri suteike taip mums reikiamos pagalbos ,bei atsake i visus rupimus klausimus.

 3. 5 iš 5

  :

  Gimus dvynukams turėjau daug klausimų, nuogąstavimų. Negana to, kad Laura padėjo savo patarimais, konsultacijomis, bet ir nukreipė pas kitus specialistus. Nuotoliniu būdu bendrauti buvo paprasta, greita ir patogu. Tad noriu padėkoti Laurai už patarimus, palaikymą, padrąsinimą. Ačiū.

 4. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Sveiki! Labai maloniai ir buvau pakonsultuota telefonu, buvo atsakyta i rupimus klausimus! Aciu!

 5. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Konsultavausi telefonu, sulaukiau labai daug informacijos ir patarimų. Taip pat, Laura patarė su kokiais specialistais pasikonsultuoti rūpimu klausimu. Į problemą žiūri neatmestinai, išklausinėjo labai daug detalių, kurių net nesugalvojau paminėti rašant savo klausimą. Žodžiu, nuotolinė konsultacija labai naudinga paslauga, kai norisi gauti greitą atsakymą ar nukreipimą, ką daryti. Ačiū!

Pridėti atsiliepimą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.