Shop

Pėda

Pratimų programa plokščiapėdystės prevencijai ir korekcijai

€ 2.00

Vos tik vaikas pradeda vaikščioti, tėvams kyla aibė klausimų: ar vaikučio pėdos sveikos? Kada vertėtų kreiptis į specialistą dėl pėdų? Kas padeda išvengti plokščiapėdystės? Ar įmanoma išgydyti plokščią pėdą?

Norite, kad Jūsų vaikučio pėdos būtų sveikos. O gal Jūsų vaikutis skundžiasi pėdų skausmu ar greitu nuovargiu. Tuomet nedelskite ir prisijunkite prie mūsų. Pratimų programa padės atsikratyti pėdų nuovargio ir skausmo.

Apie

Pratimai plokščiapėdystės prevencijai ir korekcijai

Paskutinių tyrimų duomenimis, norint pašalinti plokščiapėdystės padarinius, t.y. nusileidusį vidinį pėdos skliautą, nuovargį ir skausmą pėdose, tikslinga stiprinti pėdų ir blauzdų raumenis.

Jei Jūsų vaikas ar Jūs skundžiatės pėdų, blauzdų nuovargiu ar skausmu, tuomet rekomenduojame kreiptis į kineziterapeutą, kuris įvertins vaiko ar Jūsų pėdos skliautą, pėdų ir blauzdų raumenų tonusą ir jėgą, laikyseną, eisenos stereotipą. Atsižvelgiant į esamą padėtį, sudarys pratimų programą problemai koreguoti ir išspręsti.

Vaiko sveikatos infomacinio centro kineziterapeutės dr. Laura Straubergaitės sudaryta pratimų programa skirta 3 metų ir vyresnių vaikų pėdų raumenų stiprinimui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Pratimų programa plokščiapėdystės prevencijai ir korekcijai”

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.