Shop

bacho ziedai

Bacho žiedų terapija

€ 15.00

Bacho žiedų esencijos tinka įvairaus amžiaus, pradedant kūdikiais, baigiant senyvo amžiaus žmonėmis. Jums tereikia užsiregistruoti konsultacijai (tel.: 86749909). Konsultacijos metu bus parenkamas ir pagaminamas tik Jums tinkamas žiedų esencijos mišinys.

Kategorija: .

Apie

Dr. Bacho žiedų terapijos sistema yra savipagalbos ir savęs atradimo metodas, kurį sudaro  38 žiedų esencijos ir nesudėtingas jų pasirinkimo bei naudojimo būdas. Šis metodas jau 80 metų plačiai taikomas visame pasaulyje.

Pagal neigiamas emocijas, kurios tuo metu žmogui kelia nerimą, parenkamos tam tikrų augalų esencijos ir iš jų gaminamas asmeninis mišinys, kuris vartojamas įlašinant į vandenį arba tiesiai į burną. Pasitelkęs žiedų esencijų teigiamas vibracijas, žmogus keičia neigiamų emocijų balansą. Kiekviena neigiama emocija turi teigiamos atitikmenį. Dr. Bachas tikėjo, kad liga prasideda ne fiziniame kūne, bet emociniame ir kiekvieno žmogaus reakcija į konkrečią ligą priklauso nuo jo charakterio. Taigi, gydymo principas yra holistinis, tai yra turime gydyti ne ligą, o žmogų.

Daugiau apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Bacho žiedų terapija”

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.