Blog

Informacija apie neįgaliojo vežimėlio įsigijimo išlaidų kompensaciją!!!

UAB Kasko Group I Kid-Man™ kompensacinės, slaugos ir neįgaliųjų technikos gamintojas ir tiekėjas, siūlantis priemones, skirtas įvairaus amžiaus ir įvairią negalią turinčioms žmonių grupėms, bei sprendimus sveikatos priežiūros įstaigoms suteikia  galimybę GAUTI PALYDOVO VALDOMO RANKINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIO ĮSIGIJIMO IŠLAIDŲ KOMPENSACIJĄ. Šios įmonės komanda parinks pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus Jums labiausiai tinkantį gaminį, kurį galėsite iš karto pasiimti ir naudoti. Daugiau informacijos apie vežimėlio įsigijimo tvarką rasite čia (vezimeliokompensavimoTVARKA).

palydovo-valdomas-vezimelis-vaikui-racer+_prekesbig2122 palydovo-valdomas-vezimelis-vaikui-racer+_prekesbig2123

2 komentarai - “Informacija apie neįgaliojo vežimėlio įsigijimo išlaidų kompensaciją!!!”

  1. Laba, vežimas būtų kaip ir geras, tik beda tame kad nera amortizatorių , ratai išvis tragiški, o apie rankenos pervertimą pagal vėją išvis nėra ką galvoti. Nesuprantu, kuo neįgalus vaikas taip nusikalto, kad negalima sukurti net padoraus vežimo kuriame jis jaustūsi gerai. Kainos taipat nerealios, geriau butų pirkti sveiko vaiko vežimą su visu komfortu. Tik deja kad tokių didelių nėra.

    • Laura Straubergaite 2016 spalio 5 - 10:49

      Sveiki Rima, dėkui už pastabas dėl vežimo. Jas būtinai nusiųsiu įmonei, kuri prekiauja vežimėliais. Manau Jūsų pastabos bus perduotos gamintojams.

Parašykite komentarą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.