Blog

Bacho žiedų terapija

Dr. Bacho žiedų sistemos filosofija

Dr. Bacho žiedų terapijos sistema yra savipagalbos ir savęs atradimo metodas, kurį sudaro  38 žiedų esencijos ir nesudėtingas jų pasirinkimo bei naudojimo būdas. Šis metodas jau 80 metų plačiai taikomas visame pasaulyje.

Pagal neigiamas emocijas, kurios tuo metu žmogui kelia nerimą, parenkamos tam tikrų augalų esencijos ir iš jų gaminamas asmeninis mišinys, kuris vartojamas įlašinant į vandenį arba tiesiai į burną. Pasitelkęs žiedų esencijų teigiamas vibracijas, žmogus keičia neigiamų emocijų balansą. Kiekviena neigiama emocija turi teigiamos atitikmenį. Dr. Bachas tikėjo, kad liga prasideda ne fiziniame kūne, bet emociniame ir kiekvieno žmogaus reakcija į konkrečią ligą priklauso nuo jo charakterio. Taigi, gydymo principas yra holistinis, tai yra turime gydyti ne ligą, o žmogų.

Pagrindinė visų ligų priežastis paslėpta po žmogiškųjų ydų šydu: puikybe, žiaurumu, neapykanta, savimeile, neišmanymu, godumu ir dvasiniiu nestabilumu. Visos šitos ydos gimdo neigiamas emocijas – baimę, pyktį, pavydą, savivertės stoką, nepasitikėjimą intuicija, aukos sindromą.

Kam rekomenduojama vartoti bacho žiedų esencijas?

Amžiaus apribojimų bacho žiedų esencijoms nėra. Juos vartoti gali kūdikiai, vaikai, paaugliai, suaugusieji, kurie:

  • jaučia įvairias baimes
  • jaučiasi vieniši
  • per menkai domisi dabartimi
  • liūdi ir yra neviltyje
  • nesugeba apsispręsti
  • perdėtai rūpinasi kitais žmonėmis
  • perdėtai jautrūs aplinkos poveikiui

Kiek ilgai vartoti bacho žiedų esencijas?

Paprastai tai priklauso nuo problemos aktualumo, žmogaus pasiryžimo keistis ir daugelio kitų aplinkybių. Leiskite pajausti sau, kaip neigiamos emocijos lyg jūros bangos suputoja ir nurimsta. Būkite atlaidūs sau, su meile ir atjauta leiskite procesams vykti. Savo besikeičiančių emocijų stebėjimas greitai duos norimą rezultatą – į jūsų gyvenimą pradės plūsti kitokie žmonės, kitokios knygos ir aplinkybės. Keičiantis jūsų emocijoms, keisis ir sveiks jūsų kūnas. Pastebėsite, kad daugiau laiko norisi leisti gamtoje, stebint augalus, išmoksite įsiklausyti į jų kalbą, surasite savų paaiškinimų, kodėl kiekvienas augalas gydo.

Kadangi kiekvienas augalas atspindi atitinkamą emocinę būseną, į pagalbą pasitelkti rekomenduojamos afirmacijų, arba įsiteiginių, kartojimą.  Afirmacijos (įsiteiginiai) – tai didelę galią nešantys žodžiai. Tai pozityvūs teiginiai, kurie suvirpina mūsų sielos stygas ir paskatina teigiamus vidinius pokyčius.

Žodžiai, suformuojantys afirmacijas, automatiškai ir be mūsų valios pastangų, palieka mentalinius įspaudus prote, kurie motyvuoja, įkvepia bei suteikia energijos, kad tie pokyčiai vyktų.

Įsiteiginių kartojimas ir iš to kylančių vaizdinių vizualizacija veikia pasąmonės protą, kuris savo ruožtu keičia elgesį, įpročius, pasenusius mąstymo modelius ir reakcijas.

Kada ir kaip kartoti afirmacijas?

Per dieną reikėtų skirti laiko afirmacijoms skaityti ir kartoti jas bet kada ir bet kur, kai to norisi ir turite galimybę. Prieš pradėdami kartoti įsiteiginius, paklauskite savęs, ko tikrai norėtumėte, nes kitaip abejonės stovės jūsų kelyje. Tai viena iš priežasčių, kodėl žmonės negauna norimo rezultato ir praranda tikėjimą šia galinga jėga.

Koks afirmacijų poveikis?

Motyvuoja;

Padeda susikoncentruoti į tikslą;

Daro įtaką pasąmonės protui ir jį sužadina;

Keičia mąstymą ir elgesį, padeda surasti naujus žmones ir užmegzti su jais ryšį, o tai veda naujų tikslų link;

Padeda jaustis pozityviai, suteikia energijos transformuoti savo vidinį ir išorinį pasaulius;

Jeigu prikimšite savo pasąmonės protą neigiamų minčių ir žodžių, tai ir sukurs neigiamas programas. Jeigu maitinsite jį teigiamomis mintimis ir žodžiais, jis kurs teigiamas programas.

Norėdami įsigyti Bacho žiedų esencijų mišinį, kreipkitės tel.: 867499009.

 

Parengta pagal Lenkauskienė R. (2016). Pažink save. Kaunas: Mijalba. 

Komentarų dar nėra.

Parašykite komentarą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.