Shop

2 mėnesių kūdikio raidos patarimai

2 mėnesių kūdikio raidos patarimai

5.005 pagal 5 pirkėjų įvertinimus
(5 klientų atsiliepimai)

€ 7.00

Produkto kodas: 1. Kategorija: .

Apie

Šioje filmuotoje medžiagoje galėsite išvysti teisingas kūdikio nešiojimo padėtis, pasyviosios kojų ir rankų mankštos elementus (raumenų tonuso normalizavimui), plaštakų ir rankos pirštų mankštelę (pirštų atpalaidavimui ir griebimo reflekso slopinimui), kaip išmokyti kūdikį verstis nuo nugaros ant šono (pilvo ir kojų raumenų aktyvinimas).

Vaizdinės medžiagos trukmė – 4 min. 39 s.

Susijusi informacija:

5 atsiliepimai – 2 mėnesių kūdikio raidos patarimai

 1. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Ačiū už galimybę kuo anksčiau pastebėti savo klaidas, kurias jau dabar darėme nešiodami savo naujagimį. Kelios minutės tikrai labai vertingos informacijos ir galimybė ateityje išvengti vaikučio sveikatos sutrikimų. Žiūrėdami video, kuris labai aiškus, mokomės kartu su vyru kaip taisyklingai nešioti. Ačiū Jums!!! Augame kartu su Jumis sveiki ir stiprūs :)

 2. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai naudinga video medžiaga. Peržiūrėjus video medžiagą taisyklingai išmokome nešioti kūdikį, kas žymiai palengvino darbą nugarai. Infomacija trumpa ir labai aiški. Ačiū

 3. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Naudinga, aiški informacija, kaip taisyklingai laikyti, nešioti mažylį. Ačiū

 4. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Esu begalo laiminga, atradusi šį puslapį ir Laurą. Prieš kreipdamasi, labai bijojau ar viskas gerai mano mergytei, prisikaičiau internete visokių straipsnių, kuriuos, žinoma pradėjau taikyti savi situacijai. Kol galiausiai atradau šį puslapį, kreipiausi nuotolinės konsultacijos, nusiunčiau Laurai filmuotą medžiagą su mane neraminančiu klausimu ir gavau atsakymų bei patarimų su kaupu! Nuo pirmos konsultacijos minutės Laura įtikina visišku savo srities išmanymu bei neabejotinu profesionalumu. Patarė kuriose vietose turim ir kaip įdėti daugiau pastangų, ką darom gerai. Žodžiu labai rekomenduoju, nuoširdžiai, neskaityti krūvos forumų, ieškant savo situacijos atitikmens, o kreiptis čia, kur konsultuoja žmogus, žinantis kiekvieną kūdikio judesio ar raumenėlio paskirtį, lavinimo ar problemų sprendimo galimybes.
  Ačiū Laura, dar kart. Augsim ir manau, dar vis pasikonsultuosim ką ir kada galim daryti toliau :)
  Linkėjimai Jonukui!

 5. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai naudingas video. Pradėjome ieškoti informacijos, nes sūnui labai nepatiko būti ant pilvuko, rietė nugarytę. Šis video padėjo suprasti, kaip reikia teisingai nešioti kūdikį ir kokią mankštelę verta daryti kasdien norint paskatinti fizinę raidą.

Pridėti atsiliepimą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.