Specialistų atsiliepimai

Joana
Joana Grigaliūnienė (Klaipėdos regos ugdymo centras)

2014 m. gegužės – birželio mėnesiais Klaipėdos regos ugdymo centre buvo vykdomas projektas „Hipoterapija vaikams su regos negalia“. Projektą inicijavo ir paraišką finansavimui gauti pateikė Laura Straubergaitė. Ji buvo ir pagrindinė projekto koordinatorė. Laura ne tik profesionaliai koordinavo projekto eigą, bet ir vedė hipoterapijos užsiėmimus. Jos dėka vaikai turėjo galimybę išbandyti terapinį jojimą.

kudikiu raida, Jurgita Rutkienė
Jurgita Rutkienė, Ankstyvoji reabilitacijos tarnyba, kineziterapeutė, Šiauliai

Laura nuolat kupina naujų idėjų, drąsos ir ryžto jas įgyvendinti. Tai ne tik gabus, darbštus ir nuolat besisemiantis naujų žinių, bet ir norintis bei sugebantis jomis suprantamai ir geranoriškai pasidalinti žmogus. Ji nenuilstamai skleidžia aplink save gėrį, šilumą ir norą padėti. Tai puikus profesionalumo ir žmogiškumo pavyzdys kiekvieną žmogų įkvepiantis dirbui.

kudikiu raida, Dovydas Gedrimas
Dovydas Gedrimas, Šiaulių reabilitacijos centras, kineziterapeutas

Profesionali kineziterapeutė, į pacientus ir jų sutrikimus žiūrinti ne lokaliai, tačiau ir globaliai, siekiant pašalinti ne sutrikimo simptomus, o pačią priežastį. Dirbant su vaikais pasiekia gerų rezultatų lavinant jų sutrikusias funkcijas. Gerai išmano hipoterapijos ypatumus. Turi daug žinių apie sveiką gyvenseną, įvairių traumų, sutrikimų, ligų gydymą, jų profilaktiką. Kaip dėstytoja yra labai pažangi, pateikia naujausią dėstomos srities informaciją. Paskaitos įdomios, gautas teorines žinias iškarto galima pritaikyti praktiškai. Suteikia galimybę visą mokomąją medžiagą išbandyti praktiškai, skatina spręsti problemas ir lavinti klinikinio mąstymo įgūdžius. Atlieka mokslinius tyrimus, rašo straipsnius.

kudikiu raida, Loreta Bačenskaite
Loreta Bačenskaitė, UAB Manualinės medicinos klinika, kineziterapeutė; Šiaulių valstybinė kolegija, dėstytoja.

Puiki, kompetetinga specialistė, kuri visada suprantamai, konkrečiai ir aiškiai pateiks ligos ar sutrikimo atsiradimo priežastis bei galimus sprendimo būdus. Laura taip pat nuolatos besitobulinanti ir šimtu procentu atsidavusi savo mėgiamam kineziterapeutės darbui. Visada būsiu jai dėkinga už suteiktas žinias ir pagalbą.

kudikiu raida, Skirmante Martinaitiene
Skirmantė Martinaitienė, UAB „Senevita“ kineziterapeutė

Laura Straubergaitė specializuojasi vaikų kineziterapijoje. Pas Laurą esu atlikusi dvi mokslines praktikas, kelis mėnesius kartu dirbusi. Laura pirmiausia buvo gera mokytoja – sudarė visas galimybes perimti iš jos teorines bei praktines žinias. Skatindavo diskutuoti, mąstyti apie problemą plačiai, ieškoti kelių sprendimo variantų. Darbe ji visada savimi pasitikinti, atsakingai įvertina situaciją, išlaiko teigiamą ir pagarbų požiūrį į pacientus, jų artimuosius bei personalą. Nuolat matydavau ją trykštančią entuziazmu gilinti savo specialybines žinias.