Apie
Didžiąją dalį pirmojo savo gyvenimo pusmečio kūdikis turėtų praleisti ant pilvo. Juk pagal naujausias rekomendacijas dar gimdykloje naujagimis uždedamas mamai ant pilvo (ne krūtinės!), ir laukiama kol jis pats nušliauš iki krūties ir pradės žįsti. Vadinasi jėgų pasukti galvą ir nušliaužti jam tikrai pakanka. Apibendrinant pirmojo kūdikio pusmečio gulėjimo ant pilvo dinamiką, tiek gulėjimas ant pilvo, sukimasis apie savo ašį, tiek šliaužimas padeda sustiprinti pečių juostos raumenis. Gulėjimas ant pilvo skatina kūdikį mąstyti, priimti ir apdoroti informaciją. Juk norite, kad kūdikis būtų protingas, kūrybingas. Tuomet nevaržykite savo vaikų judėjimo, įsprausdami į gultuką, supuokles, maniežą, vaikštynę ar šokliuką.
Šios vaizdinės medžiagos tikslas padėti tėvams namuose mankštintis kartu su mažyliu. Konsultuodama tėvus dėl kūdikio raidos, dažnai sulaukiu klausimų dėl gulėjimo ant pilvo: nuo kada galima jau guldyti kūdikį ant pilvo? Kiek laiko laikyti ant pilvo? Kaip turi gulėti ant pilvo? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus išgirsite šioje vaizdinėje medžiagoje.
Vaizdinėje medžiagoje išvysite net 12 pratimų, kuriuos kūdikis iki pusės metų turėtų gebėti atlikti:
- padėties simetrijos išlaikymas gulint ant nugaros;
- vertimasis nuo nugaros ant šono/pilvo;
- kaip pagelbėti vaikučiui, jei verčiantis ant pilvo užstrigo ranka?
- pratimai “Pingvinas”, “Ruonis” pečių juostos raumenims stiprinti;
- pusiausvyros reakcijų ant pilvo lavinimas;
- šliaužimo atgal skatinimas;
- Pratimai ant kamuolio rankų, pečių juostos raumenų lavinimui;
- vertimasis nuo pilvo ant šono;
- pratimai didinantys toleranciją gulėti ant pilvo;
- atsisėdimas iš gulimos ant pilvo padėties;
- perėjimas į keturpėsčią padėtį.
Pratimus reikėtų atlikti, kada kūdikis žvalus, pamiegojęs, po valgio praėjo 30-45 min. Kartokite kiekvieną pratimą 3-5 kartus.
Vaizdinės medžiagos trukmė – 10 min. 24 s
Loreta (įsigijo produktą) – :
Susilaukus pirmojo kūdikio viskas pasirodė nebe taip aišku ir paprasta kaip įsivaizdavome. Turime bazines žinias apie kūdikio raidą, bet anaiptol to neužtenka. Šioje vietoje mums labai pagelbėjo Laura ir jos įkurtas VSIC. Konsultacijų internetu ir aiškios bei nuoseklios vaizdinės medžiagos metu, padėjome mūsų sūneliui fiziškai tobulėti. Užteko kasdien kelis kartus per dieną pasportuoti apie 3 savaites, kad sulauktume apčiuopiamų rezultatų. Na, o po to vaikas pats žymiai aktyviau pradėjo domėtis aplinka, savo kūno galimybėmis ir dabar rimtų treniruočių nereikia, tiesiog paskatinti ir jis pats viską po truputį daro su džiaugsmu. Visada gera, kai gali kreiptis į žmogų betarpiškai ir žinai, kad sulauksi patarimo, argumentuotos mokslu nuomonės, išklausymo ir palaikymo. Kai nebežinome ką daryti su vyru tik susižvalgome ir sakome, na ką, teks vėl klausti Lauros, ji tikrai žinos!
Loreta ir Martynas
Jurgita (įsigijo produktą) – :
Šiame video labai daug naudingos informacijos apie pratimus, kuriuos galima daryti artėjant link 6 mėnesių. Mums ypač naudingi buvo pratimai rankų ir pečių juostos stiprinimui. Labai patogu, kad tiek naudingos informacijos yra vienoje vietoje.