Tėvų atsiliepimai

Milda (Šiauliai)

Esu dėkinga daktarei Laurai už kompetetingus patarimus ir svarbią bei naudingą informaciją. Ačiū už pagalbą. Linkiu sėkmės :)

daiva
Daiva, Kayana, Lane (JAV)

I love love love Laura. I was born in Lithuania, but been living in USA for almost 10 years. Laura was my professor in college who thought me a lot and who I greatly respect. I was so happy to hear that Laura build this online community and service. Even though we have good physical therapists in USA I felt like I can trust Laura with my baby the most. On the website she has wonderful articles and super helpful videos. Also having online chats helped me the most. She helped me so much with my first newborn. As a first time mom I was so obsessed with every little thing that I thought might be wrong with my baby girl, but Laura educated me about everything and gave me peace of mind. She told me how to correctly hold baby, when and what exercises to do with her, explained what milestones she should be meeting, what equipment to use and not to, she even helped me to pick a stroller and gave me tips for breastfeeding. Laura is very knowledgeable and experienced with children and I fully trusted everything she said and thought me. I have a very healthy girl who is well developed and growing and developing perfectly thanks to Laura’s help. I recommend Laura and her services to all moms. Even if you are not the first time mom. If you want your child to be healthy, please talk to Laura. You will not regret it.

Jūratė (Valdo ir Jono mama), Gargždai

Laimė pas jus patekti! Labai kūrybiškas, atsakingas ir naudingas vaikų sveikatai darbas. Čia, žinau, kad bus priimtas vaikas toks, koks yra ir per žaidimą bus suteikta efektyvi pagalba. Rezultatas 100 proc.!

Jolanta Pišniukienė (Klaipėda)

Taip jau atsitiko, kad dėl darbo pobūdžio pradėjo skaudėti rankas. Masažai nepadėjo, fizioterapijos nepadėjo…kankinausi…patekau pas Laurą. Jau po pirmo karto pajutau pagerėjimą. Laura ne tik atidirbo su mano rankų raumenų grandinėmis. Ji pratestavo visą kūną. Surado skausmo priežastis. Parodė fizinius pratimus. Išmokė atsipalaidavimo būdų. Parodė kvėpavimo pratimą pagal ciguną…jaučiu, kaip kasdien gerėja ne tik fizinė, bet ir psichologinė būsena. Ačiū tau!!!

Karolina (Jonava)

Buvo suteikta profesionali informacija. Jau pirmo pokalbio metu buvome pamokyti, kaip pad4ti vaikučiui atlikti tai, ko iki šiol jis nebuvo daręs. Stebėjausi kaip greit vaikas mokosi, kai jam yra taisyklingai parodomi įvairūs pratimai. Apie bendravimą Skype – begalo patogu! Sutaupoma labai daug laiko! Ačiū, kad esate!

Ingrida (Naujoji Akmenė)

Esame labai patenkinti šiomis konsultacijomis pas specialistę Laurą. Svarbiausia, kad specialistė iškart įvertino kūdikio būklę ir apmokino atitinkamus pratimus, kuriuos atliekame namuose. Mums yra ramiau, kad einame geru keliu dirbant su savo kūdikiu ir nereikia gaišti laiko ar blaškytis ieškant papildomos informacijos, kuri kartais gali būti klaidinga.
Ačiū Jums Laura, už kantrybę ir pagalbą.

Nuoširdžiai dėkojame,
Viktorijos tėveliai

Paulina (Klaipėda)

Dėkingumą galima būtų išreikšti begale žodžių, bet nuoširdžiausiai ačiū tariu Laurai Straubergaitei už profesionalumą, žmogiškumą, atidumą, nuoširdų rūpestį, patarimus. Padėjot, nuraminot dėl mūsų dukros Izabelės. Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant vaikams patį brangiausią turtą – sveikatą! Ačiū Jums. Niekada nepamiršime Jūsų gerumo, nuoširdumo.

Su pagarba Izabelės tėveliai

aiste_tevu atsiliepimai
Aistė (Agotos ir Jogailės mama, Šiauliai)

Per šešerius bendravimo metus, auginant dvi dukreles, teko ne kartą konsultuotis ir lankyti užsiėmimus pas Laurą. Ji tikrai puiki specialistė, kurios patarimais ir gydymo metodais naudojamės dar ir dabar. Puikiai bendrauja su vaikais, yra atsidavusi savo darbui. Koja kojon žengia su medicinos naujovėmis, nuolat tobulėja. Visi, kas patenka į Lauros rankas, gali jaustis visiškai ramūs ir užtikrinti, kad bus suteikta maksimali pagalba.
Su Laura teko bendrauti ir kaip su kolege, drauge. Esu labai jai dėkinga už nuoširdų, šiltą bendravimą ir visokeriopą pagalbą.
Ačiū TAU. Sėkmės darbuose ir asmeniniame gyvenime.

jelena
JELENA (KLAIPĖDA)

Mes su sūneliu lankomės pas Laurą praktiškai nuo gimimo. Tai labai atsakinga, maloni, nuoširdi ir tikra savo darbo profesionalė. Ji maloniai mus konsultuoja dėl visų iškilusių klausimų, parodo ir paaiškina visus reikalingus mūsų amžiaus mažyliui pratimus, konsultuoja dėl vaiko mitybos ir šiaip duoda labai daug naudingų patarimų. Labai džiaugiamės, kad teko susipažinti su tokia puikia daktare. Laura, linkime Jums didelės sveikatos ir sėkmės! Labai lauksime sekančių susitikim.
Pagarbiai, Jelena ir mažiukas Mariukas.

edita ir vilius
EDITA IR VILIUS (KRETINGA)

Tapus mama, į viską kas susiję su mano vaiku, reagavau labai jautriai. Norėjau, kad su mano dukryte gydytojai elgtųsi maloniai ir švelniai. Buvau nusivylusi specialistų elgesiu ir žiniomis iki kol neatvykome pas Laurą Straubergaitę. Šiltas ir malonus bendravimas, mokėjimas prieiti prie vaiko ir gausybė patarimų apie vaiko augimą ir auginimą. Laura vienintelė specialistė kuria pasitikiu 100 proc. Žinau, kad jos galiu klausti bet ko, ir visada gausiu gerą patarimą. Esu begalo dėkinga už supratimą, palaikymą, suteiktas žinias, šiltą ir malonų bendravimą… JŪS nuostabi! Ačiū, kad esate!