Shop

kineziterapeutas-laura-straubergaite
Laura Straubergaitė

Nuotolinė vaikų kineziterapeutės konsultacija (45-60 min. trukmė)

4.605 pagal 10 pirkėjų įvertinimus
(10 klientų atsiliepimai)

€ 20.00

Apie

1980-12-13
4 nuostabių vaikučių mama. biomedicinos mokslų daktarė, lektorė, kineziterapeutė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje. Konsultuoja tėvus apie kūdikio, vaiko psichomotorinę raidą ir jos lavinimą, padeda spręsti motorinės raidos problemas ir sutrikimus ortopedinių, neurologinių ligų atvejais.
2004-2005 m. Šiaulių l/d „Rugiagėlė“, kineziterapeutė.
2005-2011 m. dirbo Dainių PSPC Ankstyvojoje reabilitacijos tarnyba (Šiauliai), kineziterapeutė.
2010-2013 m. UAB Manualinės medicinos klinika (Šiauliai), kineziterapeutė.
2007-2010 m. Šiaulių universitetas, asistentė.
2005 iki dabar Šiaulių valstybinė kolegija, lektorė.
Dr. L. Žalinenė yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos prezidentė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos, Taikomosios kineziologijos ir funkcinės medicinos asociacijos narė. Kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose.
Nuolat kelia profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, yra klinikinės kineziologijos mokyklos studentė.

Susijusi informacija:

10 atsiliepimų – Nuotolinė vaikų kineziterapeutės konsultacija (45-60 min. trukmė)

 1. 5 iš 5

  :

  Sūnui 11 metų, neramino jo sveikatos problemos, todėl kreipiausi į Laurą pagalbos, ji mums labai padėjo, taip pat rekomendavo specialistus, pas kuriuos gavome kvalifikuotą pagalbą atitinkančią mūsų lūkesčius. Labai dėkoju Laurai už patarimus ir rekomendacijas. Sėkmės darbuose.

 2. 5 iš 5

  :

  Labai džiaugiuosi atradusi šį puslapį, kuriame radau nemažai informacijos vaiko vystymosi raidos klausimais. Taip pat labai apsidžiaugiau susisiekusi su šia puikia specialiste, kuri rekomendavo specialiai mūsų vaikui ugdymo metodikas. Labai ačiū Laurai Straubergaitei už suteiktas žinias.

 3. 5 iš 5

  :

  Rekomenduoju visiems, kas turi bet kokių klausimų, susijusių su vaiko raida ar sveikata. Laura labai operatyvi, labai kompetetinga ir maloni specialistė. Greitai pateikė atsakymus į neraminusius klausimus, nukreipė tinkama linkme, padrąsino, davė puikių patarimų. Jei daugiau būtų tokių specialistų kaip Laura, tėveliams, auginantiems vaikučius, būtų žymiai lengviau. Ačiū.

 4. 5 iš 5

  :

  Didelis ačiū Jums. Visados greitai atsakote ir suteikiate visą reikalingą informaciją. Nukreipiate teisinga linkme renkatis kitus specialistus. Su jūsų pagalba sutaupome daug laiko. Rekomenduoju ir kitiems tėveliams kreiptis į jus, tikrai nenusivilsite . Gausite visą reikiamą profesionalę pagalbą tikrai. Sekmės, jums Laura ? šis tinklapis nuostabus ir begalo naudingas.

 5. 1 iš 5

  :

  Hello! My name is AnnaMarkova, our company need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best regards, Mary.

  • :

   Dear Anna, you can contact with me by email: info@vsci.lt

 6. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai džiaugiuosi atradusi Laurą: visų pirma, todėl, kad sergant ir negalint išvykti iš namų, turėjau galimybę pasikonsultuoti su puikia specialiste, buvau nuraminta, kad mano mažylė dar turi laiko tobulėti ir stiprėti, bei tai, kad ji kol kas nedaro to, ką daro kiti jos bendraamžiai, dar tikrai nieko blogo nereiškia (šių žodžių pakako, kad galėčiau ramiai miegoti naktį :) ), o antra, Lauros patarimai kaip žaidimo forma sustiprinti dukrytę, iš tiesų padėjo, ir dukrytė sparčiai pradėjo mokytis bei kasdien stiprėja. Tad didelis ačiū Laurai!

 7. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Nuostabi moteris!Jau ne pirmą kartą tenka bendrauti,nes mažo berniuko mama vis panikuoja ☺ kiek kartų kreipiausi,niekada neatsakė,visada rado savo brangaus! laiko(net auginant dvi princeses) atsakė į rūpimus klausimus.Net nežinau,kaip Laurai atsidėkoti.Nuostabus ir atsidavęs savo darbui žmogus.Tik geriausi žodžiai ir rekomendacijos.

 8. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pasikonsultuoti su Laura nuotoliniu būdu. Jos profesionalūs patarimai padėjo išspręsti problemą. Nuolat rasdavo laiko kai tik į ją kreipdavausi.

 9. 5 iš 5

  :

  Auginu 3 men. sunu, gydytoja labai taikliai patare, i koki specialista kreiptis, ciulpiant pirstukus. Labai aciu :)

 10. 5 iš 5

  :

  Labai maloni ir puiki specialistė!

Pridėti atsiliepimą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.