Shop

kineziterapeutas-laura-straubergaite
Laura Straubergaitė

Vaikų kineziterapeutės konsultacija Klaipėdos mieste

5.005 pagal 5 pirkėjų įvertinimus
(5 klientų atsiliepimai)

€ 30.00

Pasirinkę tokį konsultacijos būdą Jūs atvyksite pas specialistą konsultacijai į namus pasirinktu laiku, arba specialistas atvyks pas Jus į namus (paslaugos kaina galioja tik gyvenantiems Klaipėdos mieste*). Konsultacijos metu bus įvertinta kūdikio psichomotorinė raida ar vaiko fizinė būklė/išsivystymas, bendroji motorika. Pagal kūdikio/vaiko būklę kineziterapeutas rekomenduos padėtis, pratimus, padedančius išspręsti sveikatos, vystymosi problemas, nukreips pas atitinkamus specialistus dėl tolimesnio gydymo. Elektroniniu paštu po konsultacijos gausite sudarytą pratimų programą ir/ar vaizdinės medžiagos, kurios dėka galėsite sėkmingai kūdikį/vaiką lavinti namuose ir prisidėsite prie vaiko sveikatinimo patys!!!

*Dėl atvykimo į kitus miestus teirautis individualiai telefonu +37067499009 ar e-paštu (info@vsic.lt).

Apie

1980-12-13
Biomedicinos mokslų daktarė, lektorė, kineziterapeutė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje. Konsultuoja tėvus apie kūdikio, vaiko psichomotorinę raidą ir jos lavinimą, padeda spręsti motorinės raidos problemas ir sutrikimus ortopedinių, neurologinių ligų atvejais.
2004-2005 m. Šiaulių l/d „Rugiagėlė“, kineziterapeutė.
2005-2011 m. dirbo Dainių PSPC Ankstyvojoje reabilitacijos tarnyba (Šiauliai), kineziterapeutė.
2010-2013 m. UAB Manualinės medicinos klinika (Šiauliai), kineziterapeutė.
2007-2010 m. Šiaulių universitetas, asistentė.
2005 iki dabar Šiaulių valstybinė kolegija, lektorė.
L. Straubergaitė yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos prezidentė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos, Taikomosios kineziologijos ir funkcinės medicinos asociacijos narė. Kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose.
Nuolat kelia profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, yra klinikinės kineziologijos mokyklos studentė.

Susijusi informacija:

5 atsiliepimai – Vaikų kineziterapeutės konsultacija Klaipėdos mieste

 1. 5 iš 5

  :

  Begalinis AČIŪ Gerb. Laurai Straubergaitei,
  Nepaisant vėlyvo vakaro, ištikus traumai, Laura suteikė ne tik skubią kvalifikuotą pagalbą mano dukrai, po kurios skausmas liko, tik praeityje, bet ir nukreipė pas reikiamus specialistus tolimesniam gydymui.
  Nuoširdžiai dėkoju gerb. Laurai už operatyvumą, rekomendacijas, kaip turi elgtis (ko vengti, kad skausmas nepasikartotų). Taip pat dėkinga, ne tik už šypseną veide, šiltą žodį, supratimą. Dėkui už viltį, kad vis tik, viskas yra įmanoma. Reikia, tik geros specialistų komandos ir kryptingo darbo.
  Geros jums kloties gerb. Laura. Daugiau tokių specialistų, išmanančių ir be galo mylinčių savo darbą.
  Pagarbiai Neringa

 2. 5 iš 5

  :

  Nepaisant vėlyvo vakaro, kai jau darbo valandos senai buvo pasibaigusios, Laura maloniai priėmė ir suteikė pagalbą, kuri buvo būtina. Esu plaukikė ir dalyvauju tarptautinėse varžybose. Esu Lietuvos čempionė ir toliau stengsiuosi siekti užsibrėžto tikslo. Traumos yra pats nemaloniausias dalykas koks gali nutikti sportininkui. Ačiū Laurai, kuri ne tik suteikė skubią pagalbą vidury nakties, bet ir nukreipė pas reikalingus specialistus. Ačiū uz organizuotumą, profesionalumą ir nuoširdžią pagalbą, kurios reikia čia ir dabar, kai tau ištinka bėda.
  Dėkoja tarptautinė plaukimo meistrė Eva Gliožerytė.

 3. 5 iš 5

  :

  Esame labai patenkinti šiomis konsultacijomis pas specialistę Laurą. Svarbiausia, kad specialistė iškart įvertino kūdikio būklę ir apmokino atitinkamus pratimus, kuriuos atliekame namuose. Mums yra ramiau, kad einame geru keliu dirbant su savo kūdikiu ir nereikia gaišti laiko ar blaškytis ieškant papildomos informacijos, kuri kartais gali būti klaidinga.
  Ačiū Jums Laura, už kantrybę ir pagalbą.

  Nuoširdžiai dėkojame,
  Viktorijos tėveliai

 4. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Dėkingumą galima būtų išreikšti begale žodžių, bet nuoširdžiausiai ačiū tariu Laurai Straubergaitei už profesionalumą, žmogiškumą, atidumą, nuoširdų rūpestį,patarimus. Padėjot ,nuraminot dėl mūsų dukros Izabelės.
  Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant vaikams patį brangiausią turtą – sveikatą! Ačiū Jums. Niekada nepamiršime Jūsų gerumo, nuoširdumo.

  Su pagarba Izabelės tėveliai

 5. 5 iš 5

  :

  Esame labai patenkinti. Konsultacijos metu sužinojome daug informacijos apie kūdikio raidą, apie tai kokius pratimus daryti namuose ir ko laukti ateityje. Šiltas, malonus ir profesionalus bendravimas.
  Didžiulis ačiū
  Nuoširdžiai,
  Alatėjos tėveliai

Pridėti atsiliepimą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.