Shop

Lektuvelis

Nuotolinė paskaita tėvams ir ne tik “Ką svarbu žinoti auginant kūdikį: praktiniai vaikų kineziterapeutės patarimai”

€ 10.00

Kam skirta paskaita:

  • būsimiems ir jau esantiems tėvams;
  • kineziterapeutams;
  • bendrosios praktikos slaugytojams;
  • šeimos gydytojams.

Data: 2021-05-27 (ketvirtadienis)

Laikas: 11.00-12.30 val.

Vieta: nuotoliniu būdu per Facebook. Užsiregistravę ir apmokėję už paskaitą elektroniniu paštu gaus nuorodą į uždarą grupę Facebook.

Apie

Nuotolinės paskaitos tikslas – suteikti sveikatos priežiūros specialistams, būsimiems ir jau esantiems tėvams žinių apie kūdikio raidą, auginimą, fizinį aktyvumą:

  • kaip taisyklingai kelti, nešioti kūdikius, kad išvengti tėvams griaučių-raumenų sistemos negalavimų (pvz., nugaros ir kaklo skausmų);
  • kaip taisyklingai nešioti ir guldyti kūdikius, siekiant išvengti staigios kūdikio mirties sindromo, raumenų tonuso sutrikimų ir liekamųjų reiškinių (pvz. deformuota kaukolė, padėties ir judesių asimetrija, vėluojanti motorinė raida ir pan.);
  • kada ir kaip sodinti, statyti kūdikius, taip išvengiant galimų psichomotorinės raidos ir antrinių griaučių-raumenų sistemos sutrikimų (nenormali laikysena, plokščiapėdystė ir kt.);
  • Kada ir kiek guldyti ant pilvo, kad motorinė raida vystytųsi sklandžiai;
  • Kokie kūdikių veiklos įtaisai gali būti tėvų “pagalbininkai”, kurie žalingi kūdikio sveikatai ir vystymuisi (pvz. nešioklė, gultukas, autokėdutė, šokliukas, vaikštynė ir kt.).

Paskaitą ves:  Doc. dr. Laura Žalienė

Lektuvelis

4 nuostabių vaikučių mama. Biomedicinos mokslų daktarė, lektorė, kineziterapeutė, turinti daugiau nei penkiolikos metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje. Konsultuoja tėvus apie kūdikio, vaiko psichomotorinę raidą ir jos lavinimą, padeda spręsti motorinės raidos problemas ir sutrikimus ortopedinių, neurologinių ligų atvejais. Dr. L. Žalienė yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos valdybos narė. Kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose. Nuolat kelia profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, yra klinikinės kineziologijos mokyklos studentė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Nuotolinė paskaita tėvams ir ne tik “Ką svarbu žinoti auginant kūdikį: praktiniai vaikų kineziterapeutės patarimai””

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.